Jesteśmy firmą handlowo-produkcyjną. Od 2002 r. zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną profesjonalnych artykułów rodzimej produkcji dla plastyków, takich jak farby, media do decoupage, podobrazia, sztalugi, palety. 
 
            Od roku 2005 jesteśmy przedstawicielem na Polskę duńskiej firmy Schjerning Farver - producenta najwyższej jakości farb artystycznych i hobbystycznych (farby kreatywne). Tymi farbami można nie tylko ciekawie i oryginalnie ozdobić porcelanowe kubki, koszulki, tenisówki ale też stworzyć niepowtarzalne witraże okienne i obrazy na płótnie. 

     Obecnie naszą ofertę kierujemy głównie do dzieci oraz hobbystów zainteresowanych plastyką i szeroko pojętą zabawą twórczą.  Dla nich również organizujemy też okolicznościowe imprezy połączone z kącikiem plastycznym (konkursy, wspólne malowanie itp.).
     Farby witrażowe, farby do malowania na tkaninach, do malowania palcami, farby szkolne, lakiery do technik specjalnych np. decoupage, farby akrylowe do malowania na szkle, ceramice i innych wymagajacych podłożach, to tylko część naszej oferty farb. 

           Ze względu na wysokie walory użytkowe oferowanych produktów wśród naszych klientów znajdują się nie tylko sklepy plastyczne, ale także sklepy zabawkowe, księgarnie, szkoły, przedszkola czy też hotele, restauracje, centra konferencyjne, domy kultury, galerie.
         

Centrum Reklamy www.abcbaby.pl wiarygodne sklepy internetowe Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl Bliżej przedszkola Czas dzieci MaxTrader - oferty b2b