Sztalugi - Sztalugi skrzynkowe
Sztalugi te wyposażone są w zintegrowaną skrzynkę narzędziową - w zależności od modelu z drewnianym lub metalowym wkładem. Każda wyposażona jest w paletę malarską.
Stosunkowo niewielkie rozmiary i funkcjonalne rozwiązanie wnętrza skrzynek sprawiają, że sztalugi te są szczególnie przydatne w pracy z małymi i średnimi podobraziami przy angażowaniu niewielkiej powierzchni pracowni, natomiast modele plenerowe wyposażone są w odpowiednie rączki i szelki zapewniające wygodne ich przenoszenie w terenie.


Klientów detalicznych zapraszamy do sklepu internetowego

www.kanwas.pl

sztaluga 1A
  Sztalugi skrzynkowe
drewno : buk+sklejka
gabaryty : 49 cm
wysokość podobrazia : 64 cm
waga : 3 kg

Sztaluga skrzynkowa stołowa. Zajmuje niewiele miejsca, a posiada funkcjonalność dużej sztalugi. Wnętrze skrzynki wyłożone jest blachą mosiężna, a do każdej sztalugi dołożona jest paleta mahoniowa.
sztaluga nr 11
  Sztalugi skrzynkowe
Numer produktu : 11
Drewno : buk+sklejka
Gabaryty : 88 cm
Wysokość podobrazia : 66 cm
Waga : 5,5 kg

Sztaluga skrzynkowa stołowa. Zajmuje niewiele miejsca, a posiada funkcjonalność dużej sztalugi. Solidna, stabilna sztaluga
sztaluga nr 17
  Sztalugi skrzynkowe
Numer produktu : 17
Drewno : buk+sklejka
Gabaryty : 45 cm
Wysokość podobrazia : 86 cm
Waga : 4,5 kg

Sztaluga skrzynkowa stołowa. Zajmuje niewiele miejsca, a posiada funkcjonalność dużej sztalugi.
sztaluga skrzynkowa Nr 21E
  Sztalugi skrzynkowe
drewno : buk + sklejka
gabaryty : 145 cm
wysokość podobrazia : 81 cm
waga : 6 kg

Sztaluga skrzynkowa stojąca. Zajmuje niewiele miejsca, a posiada funkcjonalność dużej sztalugi. Doskonała do pracy w plenerze oraz w studiu.
Stron: | 1 |
Centrum Reklamy www.abcbaby.pl wiarygodne sklepy internetowe Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl Bliżej przedszkola Czas dzieci MaxTrader - oferty b2b