Farby ARTYSTYCZNE - Farby Luminescencyjne (Night Light)
Night light to farby wodne świecące w ciemności. Doskonały efekt przy zastosowaniu naprawdę bezpiecznych dla dzieci farb. Dostępne są one w 4 wariantach do malowania na różnych powierzchniach:

- tkanina, drewno , papier
- szkło, tworzywa sztuczne, metale
- Funny Window Colour (farby witrażowe)
- Funny Contour (farby konturowe)

Dzieci mogą stworzyć same własne gwiazdy i księżyce, które będą świecić w ich sypialniach. Pidżamy, zabawki mogą uzyskać nowy urok gdy będą w nocy świecić udekorowane własnymi wzorami.
Zasady malowania i utrwalania wzorów podobne jak dla innych farb przeznaczonych do malowania na danych podłożach.

Farby Night Light są produkowane bez udziału rozpuszczalników, metali ciężkich i innych szkodliwych substancji. Są przeznaczone dla dzieci od lat 3 - oznaczone są najwyższą kategorią jakości „A” zgodnie z Duńskim Stowarzyszeniem Producentów Materiałów Kreatywnych i Hobbystycznych.


Klientów detalicznych zapraszamy do sklepu internetowego

www.kanwas.pl

farby świecące fluoryzujące
farby świecące fluoryzujące
Farba WITRAŻOWA luminescencyjna (Window Color) 85 ml
  Farby Luminescencyjne (Night Light)
Farba witrażowa świecąca w ciemnościach (luminescencyjna, fluorescencyjna)
Zawartość: 85 ml
Night Light do TEKSTYLIÓW 85 ml
  Farby Luminescencyjne (Night Light)
Farba świecaca w ciemnościach (luminescencyjna) do malowania na tekstyliach i innych materiałach (drewno, papier, kamień itp.). Wzory po naniesieniu i wyschnieciu (24h) utrwala się zaprasowując na lewej stronie lub też ogrzewając w piekarniku przez ok. 4 min. w 160C.

Zawartość: 85 ml
Night Light do SZKŁA I PORCELANY
  Farby Luminescencyjne (Night Light)
Farba świecaca w ciemnościach (luminescencyjna) do malowania na szkle, porcelanie, metalu i innych podobnych powierzchniach. Zostawić do wyschnięcia na min. 24h.

Zawartość: 85 ml
Stron: | 1 |
Centrum Reklamy www.abcbaby.pl wiarygodne sklepy internetowe Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl Bliżej przedszkola Czas dzieci MaxTrader - oferty b2b