Farby ARTYSTYCZNE - Malowanie na tkaninach jasnych /Textil Color /
Farby Textil Color, to doskonałej jakości farby do malowania na białych lub jasnych tkaninach. Farby wnikają częściowo we włókna tkanin, dlatego po termicznym utrwaleniu namalowane wzory zachowują swoją oryginalną miękkość i elastyczność.
Najlepsze rezultaty uzyskuje się na jasnych tkaninach bawełnianych oraz takich jak: welur, aksamit, satyna, jedwab (zalecamy uprzednie wypranie danej tkaniny, ubrania przed malowaniem). Farby po wyschnięciu na tkaninie utrwala się zaprasowując na lewej stronie przez ok. 5 min. lub przez ogrzanie w piekarniku przez 8-10 min. Tak ozdobione rzeczy można prać w pralce w temp. 40°C.
Farby można nanosić zarówno pędzlem jak i gąbką czy rolką (drukowanie szablonów).
Farby Textil Color można doskonale mieszać m.in. z lakierami z serii Uniq oraz Decoupage otrzymując bardzo ciekawe efekty artystyczne. 
Jakość farb pozostaje bardzo dobra jeśli trzymane są one w zamkniętych buteleczkach w chłodnym i ciemnym miejscu.

Klientów detalicznych zapraszamy do sklepu internetowego

www.kanwas.pl


malowanie na tkaninach
Night Light do TEKSTYLIÓW 85 ml
  Malowanie na tkaninach jasnych /Textil Color /
Farba świecaca w ciemnościach (luminescencyjna) do malowania na tekstyliach i innych materiałach (drewno, papier, kamień itp.). Wzory po naniesieniu i wyschnieciu (24h) utrwala się zaprasowując na lewej stronie lub też ogrzewając w piekarniku przez ok. 4 min. w 160C.

Zawartość: 85 ml
Textil Color 50 ml
  Malowanie na tkaninach jasnych /Textil Color /
Textil Color
Zawartość: 50 ml
Kolor: 24 kolory, luminescencyjna
Stron: | 1 |
Centrum Reklamy www.abcbaby.pl wiarygodne sklepy internetowe Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl Bliżej przedszkola Czas dzieci MaxTrader - oferty b2b