Farby ARTYSTYCZNE - Malowanie na szkle i porcelanie /ES Glas/

Farby Glas, to wysokiej jakości farby do malowania na szkle, porcelanie i innych gładkich powierzchniach. Farby są szybkoschnące (2-3 h) i samotwardniejące, co zapewnia im odporność na ścieranie. Namalowane motywy mogą być po dokładnym wyschnięciu (ok. 24 h) dodatkowo utrwalane przez wygrzewanie w temperaturze 160 C (np. w piekarniku) przez 30-45 min. Farby te nadają się do malowania na szkle użytkowym, gdyż nie zawierają rozpuszczalników organicznych (poniżej 0,1%) ani metali ciężkich, a po termicznym utrwaleniu są odporne na zmywanie wodą.
W serii Glas dostępne są zarówno błyszczące i matowe farby transparentne, farby kryjące, konturówki (relief) oraz lakiery do spękań (crackling) oraz technik serwetkowej (decoupage). Wszystkie farby do szkła i porcelany, oprócz konturówek, są mieszalne ze sobą. Pędzle i inne narzędzia używane do malowania można przed zaschnięciem łatwo zmyć wodą, ewentualnie z dodatkiem mydła.

Klientów detalicznych zapraszamy do sklepu internetowego

www.kanwas.pl

farby do szkła i porcelany ES Glass
malowanie na szkle ES Glass
malowanie na szkle ES Glass
Glas Transparent 35 ml
  Malowanie na szkle i porcelanie /ES Glas/
ES Glas
Zawartość: 35 ml
Kolor: 19 kolorów transparentnych, 7 lodowych, 15 kryjących, 6 metalicznych, 4 konturówki.
Stron: | 1 |
Centrum Reklamy www.abcbaby.pl wiarygodne sklepy internetowe Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl Bliżej przedszkola Czas dzieci MaxTrader - oferty b2b