Organizujemy warsztaty plastyczne dla dzieci w przedszkolach.Poniżej linki do stron z fotoreportażami z wybranych warsztatów.

Przedszkole "Podwawelskie Smyki" w Krakowie

Sponsorowaliśmy  stoisko plastyczne podczas "Rodzinnego Pikniku Zwierzaków", który odbył się na krakowskich Błoniach.  Imprezę prowadzili Leszek Mazan i Mieczysłam Czuma.

Sponsorowaliśmy konkurs w ramach akcji
"Bajka - Pomagajka w szpitalu"
 
 na bajkę terapeutyczną, którą można wykorzystać w sytuacji pobytu dziecka w szpitalu, kontaktu z lekarzem, koniecznością badań czy zabiegów. Byliśmy na Festiwalu Przedmiotów Artystycznych w Poznaniu Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z imprezy, na której promowaliśmy farby artystyczne Schejrning oraz nasze własne wyroby: zestawy artystyczne, minipodobrazia, sztalugi i inne artykuły dla plastyków. 
Zapraszamy do obejrzenia 

ZDJĘĆ z imprezy w

"Galerii Kazimierz" w Krakowie (17-19 marca)
Na naszym stoisku można było zobaczyć pokazy decoupage, malowanie na szkle oraz wypróbować farby witrażowe (window color), farby do malowania na szkle oraz wiele innych. Dla dzieci organizowane były konkursy plastyczne, a i dorośli mogli się wesoło zabawić, co widać na zdjęciach.
Niektóre z dzieł wykonanych w czasie imprezy można zobaczyc w nowym dziale:
SZTUKA DLA KAŻDEGO 


Nasza firma organizuje akcje plenerowe w szkołach i  przedszkolach. Współnie z dziećmi malujemy obrazy.
W tym dziale mogą Państwo zobaczyć zdjęcia z tych akcji oraz naszych innych akcji promocyjnych.Na zdjeciach obok, akcja promocyjna w szkole podstawowej w Golkowicach oraz w przedszkolu na ul.Piekarskiej w Krakowie.
Centrum Reklamy www.abcbaby.pl wiarygodne sklepy internetowe Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl Bliżej przedszkola Czas dzieci MaxTrader - oferty b2b